22.04.24

Seitse inspiratsiooniampsu sinu noortekonkursi tööks

Maailmakooli noortekonkursi tähtaeg on juba 5. mail. Koondasime oma Instagrami kontole mitu põnevat näidet, kuidas läheneda loovalt selleaastasele teemale “Kildudest saab tervik”.

Leia inspiratsiooni siit:

1 – Vaata videost, kuidas on elava katsena grupi võõraste inimeste peal identiteedi teemat käsitletud ja ühiseid osasid otsitud.

2 – Heida pilk peale varasemate aastate noortekonkursi töödele.

3 – Avasta uusi kunstilisi väljendusviise Nigeeria kunstniku, Konboye Ebipade Eugene näitel, kes vorbib meisterlikult enda töid äravisatud plätudest.

4 – Külasta Kumu näitust “melanie bonajo. Kui keha ütleb Jah+”, mis puudutab teemasid nagu  kehaline identiteet, füüsiline puudutus ja intiimsus.

5 – Võta hingetõmbe hetk ja mine loodusesse! Parimad inspiratsiooniallikad on ikka meie oma metsad, rannad, pargid, rabad ja teised mõnusad looduspaigad.

6 – Joonista üles kõik inimesed, keda oled kohanud ja vaata, kui kirju pilt sul tuleb.

7 – Kuula, kuidas läheneks teemale noortekonkurssi ettevalmistaval tiim ise. Kui neil vanust nii palju poleks, siis nad oleks ka ise kindlasti just praegu oma töid vorpimas:

Noortekonkursi tööde esitamise tähtaeg on 5. mai. Konkursi teema, tingimuste, abimaterjalide ja kõige muu kohta saab lugeda Maailmakooli veebist.

Ootame juba suure põnevusega näha-kuulda-lugeda, mida arvavad noored sellest olulisest ja aktuaalsest teemast!

Noortekonkursi toimumist toetab ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus ja USA suursaatkond Eestis.