Noortekonkurss

Mondo Maailmakool korraldab iga-aastaselt noortekonkursi, mille eesmärgiks on innustada Eesti noori väljendama oma mõtteid ja tundeid globaalsetel teemadel läbi loominguliste formaatide. Konkurss on populaarne – meile saadetakse töid Narvast Saaremaani ja Võnnust Viimsini. Traditsiooniliselt on üheks auhindadest osalemine maailmahariduslikul õppereisil.

Avaldame siin lehel novembri alguses uue õppeaasta teema. Seni kutsume sind lugema võitjate kohta 2021/2022. õppeaastal või 2022/2023. õppeaastal ja vaatama parimatest esitatud töödest loodud veebinäituseid.

Kuidas osaleda?

1. Registreeri oma huvi 

Kui kaalud konkursil osalemist, anna oma huvist märku täites eelregistreerimise vormi. Siis saame sind hoida kursis inspiratsioonikohtumiste, lähenevate tähtaegade ja muu konkursiga seotud infoga. Registreerida võib jooksvalt igal hetkel kuni töö tähtajani.

2. Osale inspiratsioonikohtumistel

Noortekonkursi tähtajale eel korraldame põnevaid kohtumisi loomeinimestega, kes annavad noortele inspiratsiooni ja aitavad oma tööd kujundada. Kohtumised on tasuta. Nende kohta saadame kõigile registreerunutele jooksvalt informatsiooni.

3. Esita oma töö konkursile

Töö koos selgitava tekstiga tuleb esitada korraldajatele konkursi tähtajaks saates selle elektroonselt või lingina e-posti aadressile konkurss@mondo.org.ee. Konkursi tingimused leiad lehe allosast.

Töö esitamisel tuleb märkida autori(te) ees- ja perekonnanimi(nimed), sünniaeg(ajad), haridusasutus(ed) ja klass(id), telefoninumber(numbrid), aadress ning e-posti aadress, töö juhendaja ja tema kontaktid (kui on).

Soovime jõudu ja edu!

Konkursi tingimused

Uuendame infot varsti.