07.12.23

Avanes registreerimine maailmahariduse kursusele

Maailmahariduse kursuse fookuses on tänavu rahuharidus, mitmekultuurilise õpikeskkonna toetamine ning tundlike teemade nagu sõda ja konfliktid käsitlemine klassiruumis. Uudse meetodina õpime kasutama foorumteatri meetodit vastuoluliste maailmahariduse teemade avamiseks.

Juba 12. korda toimuv Mondo Maailmakooli kursus “Maailmaharidus muutuvas ühiskonnas” koosneb 5 moodulist (6 õppepäevast) ja selle maht on 60 akadeemilist tundi. Kursusele ootame erinevate ainete õpetajaid, noorsootöötajaid ja kõiki teisi haridustöötajaid.

Vaata rohkem Maailmakooli veebist.

VAATA KÕIKI UUDISEID

Maailmakool pakub koostöös Tallinna linnaga tasuta „Missioon Terra” töötube

10.04.26

Sellel kevadel toimuvates töötubades saavad Tallinna munitsipaalkoolide õpilased mängida meeskonna- ja rollimängu „Missioon Terra”, mis aitab avada keskkonnaprobleemide tagajärgi ja õppida tiimina tegutsemist. „Missioon Terra” on mäng, mis on ühteaegu nii põnev seiklus kui oluline õppetund. Mängu käigus saavad osalejad läbi kogeda kriitilise mängustsenaariumi – kollapsijärgses maailmas, kus kliimamuutuste tagajärjed on olnud hävitavad, tuleb mängijatel
LOE EDASI
VAATA KÕIKI
Maailmakool
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.