06.12.23

Algab Maailmakooli noortekonkurss “Kildudest saab tervik”

Maailmakooli noortekonkurss on tänavu teemal “Kildudest saab tervik” ning sellega võtame fookusesse mitmekesisuse ühiskonnas. Noorte loomingulised tööd on oodatud 5. maiks aadressile konkurss@mondo.org.ee. Loe rohkem ja anna oma huvist osaleda teada siin.

Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb sind ainulaadseks? Igaühel meist on oma nägu, oma mõtted ja tunded. Maailm, kus me elame, on nagu suur rahvaste ja kultuuride mosaiik – räägitakse eri keeltes, järgitakse erinevaid kombeid ja traditsioone. Igal killukesel on oma roll ja tähendus. Oleme ühendatud selles suures ja mitmekesises süsteemis, kus kõigil on midagi ühist – oleme inimesed.

Maailmakooli noortekonkursile ootame õpilaste loomingut, mis kajastab teadmisi ja arusaamu mitmekesisusest, erinevatest identiteetidest, nende kujunemisest ja kogukondadest, kuhu inimesed kuuluvad. Samuti kutsume teid avastama, kuidas igaühe isiklik identiteet mõjutab tema suhtlemist inimestega teistest kultuuridest. Meie ühine eesmärk on luua sildu üksteise mõistmiseks ja austamiseks.

Sul on vabad käed valida loominguline tehnika, mida soovid kasutada, olgu selleks siis maal, reels, tants, muusika, luule või mõni muu väljendusviis. Sinu julgus ja loovus aitab teha su hääle kuuldavaks.

Koos saame luua maailma, kus meie mitmekesises ühiskonnas tunneb iga inimene end mõistetuna ja väärtustatuna.

Saada oma töö hiljemalt 5. maiks 2024 elektroonselt või lingina e-posti aadressile konkurss@mondo.org.ee.