Pärast tellimuse esitamist tee ülekanne meie pangakontole. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole: Mondo MTÜ SEB Bank: EE081010220082048012 SWIFT: EEUHEE2X Palun märgi selgituseks “Maailmakooli tellimus” ja tellimuse number. Küsimuste puhul võtke ühendust julia@mondo.org.ee.

RändEST infograafikud

10.00 

Neljateistkümnest A3 formaadis infograafikust koosnev mapp rände teemal.

Kategooria:

Kirjeldus

RändEST infograafikute komplekt on lisandus Rändekooli veebikursusele.  

Materjalis on infograafikutena esitatud 14 olulist rändega seotud alateemat. Infograafikud on osa Mondo Rändekooli veebikursusest mis hõlmab lisaks ka rändeteemalisi videoloenguid ja põhjalikumaid taustatekste.  Materjali rändeteemalised peatükid on loonud rändeekspert Mari-Liis Jakobson ning muusika ja rände teemalise osa autor on levimuusika ajaloo ekspert Risto Lehiste. Infograafikud on kujundanud kunstnik Siiri Taimla (Joonmeedia).

Infograafikud sobivad hästi rände temaatika käsitlemiseks klassiruumis. Soovitame lisaks illustratsioonidele tutvuda ka Rändekooli lehel leiduvate videote ja taustatekstidega ning kasutada kõiki materjale üksteist täiendavate osadena. Näiteks saavad õpilased enne või pärast video vaatamist gruppides tutvuda erinevate infograafikutega ning arutleda nendega seonduvate küsimuste üle. Näidistunnikavad ning aruteluküsimused, mida on võimalik rakendada ka koos infograafikutega, on samuti leitavad Mondo rändekooli veebilehelt.

Infograafikud PDF formaadis (eesti keeles)

Infographics in PDF format (in English)

Infograafikud on välja töötatud projekti „Jagatud teekonnad” osana, mida kaasrahastavad Euroopa Komisjon,  ja Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus (ESTDEV). Materjali sisu eest vastutab ainuisikuliselt MTÜ Mondo ja see ei kajasta tingimata rahastajate seisukohti.