AIDSi päev (01.12)
Esimest ülemaailmset AIDSi päeva tähistati 1988. aastal. Päeva eesmärk on informeerida maailma AIDSi ohtudest ning osutada solidaarsust ja tuge AIDSi ohvritele üle kogu maailma.
Orjuse lõpetamise päev (02.12)
Päeva tähistamisega meenutatakse ÜRO üldassamblee poolt 1949. aastal heaks kiidetud lepingut inimkaubanduse ja inimeste ärakasutamise lõpetamiseks.
Puuetega inimeste päev (03.12)
Päeva eesmärk on tõsta teadlikkust puuetega inimeste olukorrast, nende õigustest ja vajadustest ning edendada ühiskonna suhtumise muutust nende suhtes.
Vabatahtlike päev (05.12)
Päeva eesmärk on tõsta teadlikkust vabatahtlikkuse tähtsusest ja õhutada rohkemaid inimesi vabatahtlike organisatsioonidega liituma.
Migrantide päev (18.12)
Sel päeval 1990. aastal kiitis ÜRO peaassamblee heaks migrantidest tööliste ja nende pereliikmete kaitset puudutava üldlepingu. Päeva tähistamise eesmärgiks on rõhutada võõrtööjõu inimõigusi, vabadusi ning kaitset.
Inimliku solidaarsuse päev (20.12)
Päeva eesmärk on rõhutada mitmekesisust, teadvustada avalikkusele solidaarsuse olulisust, julgustada debatte, mis on seotud solidaarsuse ja vaesuse vastu võitlemisega, et liikuda turvalisema ja rahumeelsema maailma poole.