Virtuaalnäitus "Kui ma ükskord suureks saan"

Virtuaalne versioon Vincent Tremeau näitusest “Kui ma ükskord suureks saan” valmis koostöös MTÜ Mondo, Juhan Kuusi Dokfoto Keskuse ja Välisministeeriumiga.

Näituse juurde on maailmahariduse ekspertide poolt loodud ka õppematerjalid, mida saab kasutada nii üldhariduskoolide ainetundide raames kui ka muude arutelude suunamiseks laste ja noortega. Õppematerjalid on jagatud kolmeks vanuserühmaks ja teemaks. Nii näitus kui ka õppematerjalid on saadaval ka inglise keeles.

Lapse õigused (4.-6. klass)

Abimaterjal õpetajale

Tüdrukud sõjalistes konfliktides (7.-9. klass)

Täidetav tööleht õpilastele

ÜRO ja sõjalised konfliktid (10.-12. klass)

Täidetav tööleht õpilastele

NB! Enne virtuaaltuuri soovitame tutvuda näituse sissejuhatava tekstiga Dokfoto Keskuse esimeses ruumis. Peale näitust ootame väga ka muljeid, kogemusi ja tagasisidet õppematerjalidele virtuaalnäituse külalisteraamatus.

Silmaringi avardavat kogemust soovides!
Dokfotos on elu. Dokfotos on lugu.

Lisainfo:
Näitusega seoses: dokfoto.ee, kristel@dokfoto.ee
Õppematerjalidega seoses: maailmaharidus@mondo.org.ee

Virtuaalnäituse õppematerjalide valmimist toetas Eesti välisministeerium arengukoostöö ja humanitaarabi vahenditest.

Kui vajad abi virtuaalnäituse kasutamisega seoses, siis tutvu video kasutusjuhendiga:

Tagasi