Üldhariduse suvekool 2022

Suvekooli jooksul arutame neil teemadel inspireerivate mõttekaaslaste ning põnevate esinejatega. Ees ootavad kolm toredat päeva looduskaunis kohas täis silmaringi avardavaid arutelusid ja tutvumist uute õppemeetoditega.

Seekordses maailmahariduse suvekoolis:

  • tutvume mitmekultuurilise klassiruumi teemaga ning arutleme, kui valmis me haridustöötajatena oleme turvalise ja toetava õpiruumi loomiseks erineva kultuuritaustaga lastele ja noortele;
  • uurime soolist võrdõiguslikkust eri kultuurides ja tutvume valmiva veebikursusega;
  • kogume teie mõtteid Maailmakooli uue valikaine “Kliimamuutused looduses ja ühiskonnas” kohta ning katsetame värsket keskkonnateemalist rollimängu;
  • kuulame põnevaid ettekandeid eriala ekspertidelt, katsetame virtuaalreaalsust, viibime palju vabas õhus ja võtame aega tähendusrikasteks vestlusteks;
  • lähtume maailmahariduse põhimõttest õppida pea, käe ja südamega, ehk siis katsetame ohtralt erinevaid viise maailma ja iseenda paremaks tundmaõppimiseks.
  • kindlasti mahub suvekooli ka mõni tore üllatus!

Suvekooli osalustasu on 35 eurot (toitlustus-, majutus- ja koolituskulud hinna sees). Korraldatud transporti suvekooli ei ole. Julgustame teid transporti jagama, mille kohta saadame informatsiooni augustis.

Oodatud on kõik haridustöötajad, kes töötavad õpilastega II-IV kooliastmeni.

Majutus Koolimäel Loomemajas on 1-3 kohalises tubades jagatud duširuumidega. Mondo on otsustanud oma korraldatud üritustel pakkuda taimetoitu, kuna selle keskkonnajalajälg on väiksem. Palun anna meile registreerimisvormis märku, kui sul on toidu osas erisoove või -vajadusi (nt gluteeni- või laktoosivaba toit vms).

Osalemiseks täida palun registreerimisvorm hiljemalt 4. juuliks 2022. (Vorm asub lehe allosas).
Info osalustasu maksmiseks ja ajakava saadame registreerunud osalejatele augusti alguses.

Registreeru siin

Suvekool toimub MTÜ Mondo projektide „Jagatud teekonnad: faktid ja lood rändest 21. sajandil”, „Maailmaharidus lasteaiast gümnaasiumini; Eesti panus kestliku arengu eesmärkidesse” ja “1Planet4All” raames, mida rahastavad Euroopa Komisjon ja ESTDEV – Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus.