02.04.18

ÜRO simulatsioonid 2018

Märtsis toimusid ÜRO minisimulatsioonid Tallinna 32. Keskkoolis, Ülenurme Gümnaasiumis ja Narva Soldino Gümnaasiumis.

Kokku võtsid minisimulatsioonidest osa 65 noort 12 erinevast koolist üle Eesti. Kõik üritused toimusid inglise keeles ja õpilased said arendada oma argumenteerimisoskusi naiste ja laste õiguste ning meedia teemadel.

Täname kõiki osalejaid ja meid vastuvõtnud koole!
Pilte minisimulatsioonidest saab näha fotoalbumis.

6. aprillil toimub ettevalmistav seminaripäev Tallinna Ülikoolis ruumis M-218, kus saab kohtuda Välisministeeriumi esindajaga ning välistudengitega. Registreeri oma kool seminarile 6. aprillil.
NB! Väljastpool Tallinna tulevad osalejad saavad transpordikulude kompensatsiooni. Kohapeal on korraldatud toitlustus.

ÜRO simulatsioonide seminaripäeva päevakava inglise keeles.

Seminar valmistab ette Eesti delegaate rahvusvaheliseks ÜRO simulatsiooniks, mis toimub 27.-29. aprillil Jüri Gümnaasiumis. Simulatsioonile on oodatud keskkooli õpilased Eestist, Lätist ja Ukrainast. Eelkõige ootame osalema 2018. aasta minisimulatsioonidel osalejaid, aga vabade kohtade olemasolul ka teisi huvilisi. Registreeri rahvusvaheliseks ÜRO simulatsiooniks 27.-29. aprillil.

Majutus on korraldatud Jüri Gümnaasiumis, osalejatel palume kaasa võtta magamiskotid ja matid. Kohapeal on toitlustus, sõidukulud kompenseeritakse.