09.11.19

Tule Tallinna Botaanikaaeda vastutustundliku tarbimise teemalisele seminarile!

Ootame ÜRO matke ja teisi kestliku arengu huvilisi õpilasi ja õpetajaid ingliskeelsele seminaripevale Tallinna Botaanikaaias 6. detsembril 2019. Seminaril käsitletakse selliseid teemasid nagu õiglane kaubandus, vastutustundlik tootmine, tarbimine, jäätmekäsitlus ja taaskasutus. Ees ootab põnev päev Tallinna Botaanikaaias: paneeldiskussioon ekspertidega, töötoad, aruteluringid ja õiglase kaubanduse nädalal osalenud koolide tunnustamine.

Osalema on oodatud õpilased vanuses 15-19 ja nende õpetajad. Seminar on tugevalt soovituslik õpilastele, kes tunnevad huvi selle õppeaasta ÜRO matke programmi vastu ning eriti neile, kes soovivad osaleda ÜRO Keskkonnaprogrammi töös (UNEP, teema “Managing Resource Efficiency and Sustainable Consumption for Climate Action”). Aukülalistena on oodatud koolid, kes korraldasid teavitustööd oma kohalikes poodides õiglase kaubanduse nädala raames.

Üritus toimub inglise keeles. Seminaril pakume taimset lõunat ja suupisteid, eridieedi puhul palume sellest korraldajatele teada anda. Väljastpool Tallinna tulevatel koolidel on võimalik küsida transpordikulude kompensatsiooni korraldajate poolt. Päev algab kell 10.30 ja lõppeb kell 17.00.

Vaata PÄEVAKAVA

Registreerimise tähtaeg on 2. detsember või kuni kohti jätkub. Palume kõigil osalejatel registreerida ennast ühekaupa SIIN.

Rohkem infot UNESCO ühendkoolide koordinaatorilt: unescoschools@mondo.org.ee

Seminari toimub kahe projekti koostöös: “Fairtrade Youth” (Erasmus+) ja „Kestliku arengu eesmärke toetavad UNESCO ühendkoolide võrgustiku ja Läänemere Projekti riiklikud ning rahvusvahelised tegevused 2019/2020“ (Keskkonnainvesteeringute Keskus SA ja Harudus- ja Teadusministeerium).