26.03.15

Otsime ettevõtteid HeaTeoTööpäevale

Otsime ettevõtteid üle Eesti, kus aktiivsed noored saaksid ühe HeaTeoTööpäeva töötada!

11056899_10153092756340516_8406850670651256361_oHeaTeoTööpäeva jooksul töötavad õpilased Sinu ettevõttes ning nende teenitud töötasu annetatakse MTÜ Mondo Tarkusefondi, mis toetab väljapaistvate noorte haridust Keenias ja Ghanas. Aafrika noored saavad haridusteed jätkata, Eesti noored saavad väärtusliku elukogemuse ning Sinu ettevõte saab üheks päevaks juurde toredaid töötajaid ja häid kontakte tulevikuks!

Paku noortele võimalust maailma muuta Sinu ettevõttes:
loe lisa lehelt https://maailmakool.ee/heateotoopaev/ ja võta ühendust projektikoordinaator Maari Rossiga: maari@mondo.org.ee