22.04.13

Mondo õppematerjal “Globaliseeruv maailm” sai Haridusministeeriumi auhinna

Picture1Haridus- ja Teadusministeerium autasustas kasvatusteaduste riiklikul konkursil õpikute kategoorias MTÜ Mondo Maailmahariduskeskuse välja antud gümnaasiumi valikkursuse õppematerjali “Globaliseeruv maailm” kõrgeima tunnustusega. Hindamisel toodi välja õpetajaraamatu head välist kujundust, sisu kaasaegsust, teabe liigendatust, õpilasi aktiveerivaid tegevusi, teabeallikatele viitamist ning head metoodilist läbitöötatust.

“Praegu kasutab uut õppematerjali kümmekond kooli ja õpetajate tagasiside on olnud väga positiivne,” ütles Maailmahariduskeskuse juhataja Johanna Helin. “Kogume õpetajatelt materjali kohta ekspertarvamusi ja arendame seda aktiivselt edasi ning loodame, et järjest rohkem koole lisab globaliseeruva maailma kursuse oma õppekavasse,” lisas ta.

Lisainformatsioon:

Mari Kinks