06.08.17

Mondo filmiklubide koolitus 17-18. august

Mondo filmiklubide koolitus noortele, 17-18. august Aegviidus.

Kogunevad noored (15-30 aastased), kes on huvitatud dokfilmidest ja globaalsetest teemadest (nt inimõigused, haridus, keskkonnaprobleemid jms). Filmiklubidega seotud inimesed ei vaata selliseid filme üksi kodus pimedas toas, vaid soovivad jagada teadmisi ja kogemusi oma koolis, ülikoolis või kogukonnas.

Koolitusel saab teada, mida leidub Mondo filmikogus, kuidas organiseerida filmiklubi tegevusi ja arutleda maailmateemadest.

Nii et kui sa pole varem teadnud, kuulnud ega olnud seotud filmiklubidega, siis see on Sinu võimalus leidmaks mõttekaaslasi.

Koolituse toimumist kaasrahastab Euroopa Komisjon projektist „Sotsiaal- ja solidaarmajandus: mõistlik lähenemine arengule ja jätkusuutlikkusele“. Tegevuste eest vastutab MTÜ Mondo ja need ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.