25.11.15

Meist

Projekti viivad ellu noored koostöös projektinõustajaga.

png_base641b636e26e927c955

Teele on loodusturismiharidusega ja ta väärtustab maailmaharidust. Teele on Madalasustusega Planeedi Seltsi juhatuse liige.

Teele initsiatiivil on loodud Haapsalus Ehte Dokfilmiklubi, mille linastustele oled oodatud osalema!

Minu nimi on Hanna. Hetkel olen Viljandi Gümnaasiumi sotsiaalsuuna abiturient.

image

Maailmahariduse ja Mondoga olen olen seotud läbi dokumentaalfilmi klubi, mida alates eelmisest  õppeaastast vedanud. Minu südames on pisike sopp, milles kükitab pisike (või siiski mitte nii pisike) usk, et maailma on võimalik paremaks muuta ühiskonda positiivses suunas mõjutades. “Vaatame ja Muudame” on üks võimalus seda reaalselt rakendada ja see on üdini vahva! Mondoga olen seotud läbi dokumentaalfilmi klubi, mida alates eelmisest  õppeaastast

IMG_1631

Kätlin on ambitsioonikas neiu, kes siiralt loodab maailma parandada. Hetkel õpib Kätlin Tallinna Ühisgümnaasiumis kommunikatsiooni klassis teatri erialal. Lisaks koolile tegeleb ta laulmisega, pillimänguga(klaver, viiul, kitarr), poliitikaga ning on Alati Valmis Tegutsema.

Pille-Riin õpib Tallinna Inglise Kolledži 11. klassis.

fb3

Ta on kooli õpilasesinduse liige ja klassivanem. Eelmisel õppeaastal asutati koos klassiõega TIK-DOK dokumentaalfilmiklubi, mis saab iga päevaga aina ilusamaks ja armsamaks. Iga kuu teisel neljapäeval saab kooli hubases raamatukogus uut dokkfilmi nautida ja maailmahariduslikel teemadel arutleda. TIK-DOK-il on ka kaks suursponsorit, Reval Cafe ja Vitamin Well, et filmisõpradel ikka suu magus ja tuju hea oleks. Lisaks meeldib Pille-Riinule sporti teha, lugeda, küpsetada ja magada.

Kirke-Stina on aktiivne neiu, kes on alati valmis uuteks seiklusteks!

IMG_6818-vi-150x150

Hetkel õpib Kirke Tallinna Inglise Kolledžis, kus juhib õpilasesinduse tööd ning korraldab Pille-Riinuga igakuiseid dokumentaalfilmide linastusi. Lisaks meeldib Kirkele heade sõpradega teeõhtuid korraldada, sulgpalli mängida, positiivseid mõtteteri üles kirjutada, naerda ja reisida. Kirke unistus on pärast gümnaasiumi lõpetamist välismaal vabatahtlikuna töötada ja maailmas ringi reisida.

Yo! Minu nimi on Shurik
Mina olen lõpetanud kooli, mänginud jalgpalli 10 aastat, tantsinud üle 3 aasta, kuid ma ka laulan, mängin kitarri, teen tantsuvideosi ja töötan.

Shurik-3-150x150

Mind ei huvita tulevik, hea töö, uus auto ja suur maja, kui sina ei ole õnnelik. Milleks minu elu on antud?

Ma tahan teha sinu elu huvitamaks, teha sinu päev paremaks, kui oli eilne päev. Kui sa saad vaadata peeglise ja öelda, et sa oled kõige ilusam ja rõõmsam inimene elus, siis minu päev ei ole olnud asjata.

Iga päeva alustan ma naeratusega!

Nikolai on ajaloo haridusega noormees, kes huvitub noorsootööst ja ühiskonnast. Ta on tegelenud mitu aastat noortega, kaasavate kunstide ja teatriga. Koordineerib MTÜ Mondos dokumentaalfilmiklubide projekti “Rohujuurde kampaaniad põhiõiguste kaitseks”. Nikolai on projektinõustaja.niki