07.05.13

Maailmapäev on ärksate inimeste kohtumispaik ja maailmaparandaja teejuht

Juba kaheksandat aastat toimuva kogupereürituse Maailmapäev eesmärk on suurendada meie teadlikkust arengukoostööst ja globaalprobleemidest ning anda ülevaade Eesti riigi ja kodanikuühenduste tegevusest selles valdkonnas.

Sel aastal toimub Maailmapäev 1.06 vabaduse väljakul. Tänavu on fookus inimõigustel ja inimväärsel elul terves ilmas, sest usume, et igaühel sõltumata tema sünnipaigast peab olema võrdne võimalus inimväärsele elule ja et meie kõik saame anda oma panuse selle saavutamiseks.

Maailmapäeva raames tutvustavad oma tegevust erinevad organisatsioonid nii Eestist kui välismaalt, toimuvad töötoad ja vestlusringid, sõna võtavad arvamusliidrid ning arengukoostöö vallas tegutsevad eksperdid, suurel laval kõlab maailmamuusika ning maikuu jooksul linastub Kinos Artis filmiprogramm.
Vaata kava lähemalt www.maailmapäev.ee

Loodame, et Maailmapäeva külastamisega suureneb Sinu huvi maailmas toimuva vastu ning kultuurilised kokkupuuted avardavad silmaringi ja süvendavad solidaarsustunnet ülejäänud maailmaga. Koos suurenenud teadlikkusega kasvab ka soov abistada arengumaade elanikke ning samuti toetada arengukoostööga seotud organisatsioonide tegevust.

Terve ilm on platsil!
 
 
 
Piret Hirv
Arengukoostöö Ümarlaud
Tel: +3726270191
GSM: +3725087043
Suur – Karja 23 Tallinn
10148 Eesti
www.terveilm.ee

 

VAATA KÕIKI UUDISEID