14.04.16

Maailmahariduse suvekool 2016

20271148684_c3bfdd7eea_zTraditsiooniline kolmepäevane maailmahariduse suvekool õpetajatele toimub 15.-17. augustil Võsul. Sel korral on fookuses kestliku arengu ning rände teemad. Suvekoolis tutvustatakse uusi õppematerjale “Inspireeriv Keenia”, “Külla Afganistani lastele”, ÜRO teemapäevade plakateid ja uusi rändeteemalisi meetodeid ning materjale. Suvekooli iga osaleja saab koolitusel kasutatud materjalid tasuta kaasa. 

Suvekooli ootame 30 õpetajat ning registreerumine on avatud kuni 6. juunini. Kõik huvitatud õpetajad on teretulnud. Eriti ootame aktiivseid uusi õpetajaid ning koole, kes pole veel Mondo maailmaharidus- ning koolituskeskuse koolitustel osalenud. Kes juba suvekoolist või maailmahariduse süvaõppekursusest on osa võtnud, neil palume kaasa kutsuda vähemalt ühe uue kolleegi. Suvekooli osalustasu on 35€. Kooli juhtkonna esindajatele on suvekoolis osalemine tasuta. Palume kõigil soovijatel täita allolev elektrooniline registreerumisvorm. 

Osalejatele korraldatakse tasuta transport Tallinnast Võsule. Lisainfo: veronika@mondo.org.ee

 
Mondo Maailmakool ja Eesti ArengukoostööSuvekooli kaasrahastab MTÜ Mondo maailmahariduse projekti raames Eesti Välisministeerium arengukoostööks ette nähtud vahenditest. 

VAATA KÕIKI UUDISEID