22.08.14

Kutsu enda kooli õiglase kaubanduse koolitus ja osale šokotuuril!

Algaval sügisel pakub Mondo koolidele kaasavaid õiglase kaubanduse koolitusi, mille raames uurivad õpilased kodukoha poodides õiglase kaubanduse tootevalikut, tutvuvad uue interaktiivse teemakohase mängu ja multifilmide kaudu õiglase kaubanduse põhimõtete ja eelistega ning õiglase kaubanduse teemaga magusast šokolaadi vaatenurgast. Lisaks tutvustame võimalusi lüüa kaasa üle-euroopalise kampaania Make Chocolate Fair! raames toimuvas šokotuuris, mis jõuab Eestisse õiglase kaubanduse nädalal oktoobris. Huvi korral võta võimalikult kiiresti ühendust projekti koordinaatori Tiina-Katrina Kaberiga aadressil tiina@mondo.org.ee või telefonitsi 5342 8971.

Šokotuur otsib publikut: õiglase kaubanduse nädalal oktoobris jõuab Eestisse üle-euroopaline šokotuur, mille raames toimuvad sündmused Tartus ja Tallinnas, kus tutvutakse murekohtadega šokolaadi väärtusahelas ja igaühe võimalusi olukorra parandamiseks, aga õpitakse ka Aafrika tantse tantsima ja trumme mängima! Kutsume koole üles planeerima ürituste külastamist – Mondo jagab selleks transporditoetust. Huvi korral võta ühendust kampaania koordinaatori Tiina-Katrina Kaberiga aadressil tiina@mondo.org.ee või telefonitsi 5342 8971.

ARI-3