19.04.21

Koolivaheajal toimub õpetajate koolituspäev Euroopa Liidu teemadel

Koolivaheajal kutsume õpetajad koolitusele!

Nimelt toimub reedel, 23. aprillil kell 13.00-15.00 Zoomi keskkonnas #epaseesti programmi koolituspäev, kus otsime koos vastuseid järgmistele küsimustele:
  • Kuidas muuta koolitunde Euroopa Liidus päevakohaste teemade käsitlemise kaudu huvitavamaks ning mitmekesisemaks?
  • Kuidas leida Euroopa teemasid illustreerivaid andmeid ja statistikat?
  • Millised on koolide ja õpetajate kogemused selles valdkonnas?
Osale ise ja kutsu kolleege kaasa! Registreerimine toimub lingi kauduhiljemalt 23. aprillil kell 10.00.

Info EPAS programmi kohta:

MTÜ Mondo alustas koostöös Euroopa Parlamendi Eesti bürooga Euroopa Parlamendi partnerkoolide programmi (EPAS) tegevuste elluviimist Eestis. EPAS programmi eesmärk on tutvustada Euroopa parlamentaarset demokraatiat, Euroopa Parlamendi tegevust ning Euroopa väärtusi. Programmi tegevustes on oodatud osalema Eesti gümnaasiumite ning kutseõppeasutuste õpilased vanuses 16-18 aastat ning nende õpetajad.

Loe programmist lähemalt SIIN. Programmis osalemisest huvitatud õpilased ja õpetajad on oodatud liituma kinnise Facebooki grupiga, kus jagame Euroopa Parlamendiga seotud materjale ja informatsiooni ürituste kohta.

Rohkem infot: Viktoria Lepp, epaskoordinaator@mondo.org.ee