19.12.19

Avatud on registreerimine ÜRO matke ettevalmistavatele rollimängudele!

[envira-gallery id=”22046″]

7.-13. veebruaril toimuvad Tallinnas ja Tamsalus ühepäevased ÜRO matkeks ettevalmistavad piirkondlikud rollimängud, mida viivad läbi EstMUN korraldustiimi liikmed Eesti UNESCO ühendkoolides.

Piirkondliku rollimängu ajal saab läbi mängida ÜRO tööprotsessi, tutvuda matke ülesehituse, töökeele ning põgusalt ka 2020. aasta teemadega. Peamiselt toimub töö väljamõeldud riikide ja teemade näitel.

Üritused toimuvad INGLISE KEELES ning kestavad terve koolipäeva.

Palume valida endale sobiv üritus:

• 7. veebruar 2020 (reede): Tamsalu Gümnaasium
  • 13. veebruar 2020 (neljapäev): Tallinna Humanitaargümnaasium

Õppepäev kestab 5-6 tundi (sõltub osalejate arvust). Täpsed päevakavad saadetakse registreeritud osalejatele meilile.

Sihtrühm: Eesti UNESCO ühendkoolide õpilased vanuses 15-19 (vabade kohtade korral kõikidest Eesti koolidest)
Ürituse keel: inglise
Üritustel osalejate arv on piiratud, seega soovitame selge soovi korral ennast kirja panna kiiresti!

Registreeri ennast või oma õpilast siin

Kompenseerime väljastpool nende linnade tulijatele ühistranspordikulud. Kohapeal on korraldatud toitlustus.
Rohkem infot UNESCO ühendkoolide koordinaatorilt: unescoschools@mondo.org.ee

NB! Ettevalmistaval üritusel osalemine on eeliseks 23.-26. aprillil Orissaare Gümnaasiumis EstMUN matkele pääsemiseks!

Vaata teemasid ja ürituste kalendrit inglise keeles

2020. aasta komisjonid ja teemad eesti keeles:

1. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni Naiste Staatuse Komisjon (UNCSW):
    Naiste aktiivne osavõtt rahutagamises ja konfliktide rahumeelses lahendamises
  2. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni Keskkonnaprogramm (UNEP):
    Ressursside säästlik majandamine ja jätkusuutlik tarbimine kliimameetmete valguses
  3. ÜRO Julgeolekunõukogu (UNSC) – ajalooline töörühm!:
    Kuuba raketikriis
  4. RAHVUSVAHELISE MEEDIA ESINDAJAD:
    Meedia vastutus vastuoluliste globaalsete teemade kajastamisel