29.04.15

Algas maailmahariduse suvekooli registreerumine

Õpetaja, tule maailmahariduse suvekooli!

IMG_0878Traditsiooniline kolmepäevane maailmahariduse suvekool õpetajatele toimub 20.-22. augustil Võsul. Sel korral on fookuses toidu teemad ning suvekooli rõhk on interaktiivsetel õppemeetoditel. Suvekoolis tutvustatakse “Globaliseeruv maailm” õpiku uut trükki ning iga osaleja saab ühe õpiku ka tasuta kaasa.

Suvekoolist saab osa võtta 30 õpetajat ning registreerumine on avatud kuni 5. juunini. Kõik huvitatud õpetajad on teretulnud. Eriti ootame aktiivseid uusi õpetajaid ning koole, kes pole veel Mondo maailmaharidus- ning koolituskeskuse koolitustel osalenud. Kes juba suvekoolist või maailmahariduse süvaõppekursusest on osa võtnud, neil palume kaasa kutsuda vähemalt ühe uue kolleegi.

Suvekooli osalustasu on 35€. Osalejatele korraldatakse tasuta transport Tallinnast Võsule. Suvekooli palume registreeruda elektrooniliselt. Lisaküsimuste korral kirjutage palun Veronika Svištšile aadressil veronika@mondo.org.ee või helistage 53462693.