Süüria armastuslugu

(2015)

Kategooria: Sildid: , ,

Briti režissööri Sean McAllisteri “Süüria armastuslugu” jutustab Amerist ja Raghdast, kes kohtusid 20 aasta eest vanglas. Esimene asi, mida Amer Raghdast nägi, oli naise verine nägu, kui ta heideti kõrvalkongi. Nad armusid vanglas, abiellusid pärast vabanemist ja neil sündisid lapsed. Mässumeelne ja poliitiliselt aktiivne Raghda ei suuda aga piirduda üksnes pereeluga ning peab otsustama, kumb on tugevam, kas armastus pere või kodumaa vastu.

Tunnikava filmile eesti keeles: Süüria armastuslugu

Tunnikava filmile vene keeles: Süüria armastuslugu_RUS

Sean McAllister

Suurbritannia