Alus- ja alghariduse suvekool 2024

12.08 - 13.08.2024 Mokko Maahotell
Registreeri

Alus- ja alghariduse õpetajate suvekoolis keskendume sel korral rände- ja pagulasteemade käsitlemisele nooremate õpilastega. Sundränne on äärmiselt tundlik teema, seda enam, et viimastel aastatel on meie koolidesse ja lasteaedadesse jõudnud enam (sõja)põgeniku taustaga õpilasi, kui kunagi varem.

Mondo on eestindanud ÜRO Pagulasameti ekspertide poolt loodud käsiraamatud, mis toetavad õpetajaid rändeteemade käsitlemisel 6-9 aastaste lastega. Suvekooli käigus katsetame läbi mitmed praktilised õppemeetodid, võtame aega olulisteks aruteludeks ja kogemuste vahetamiseks. Kindlasti ei puudu suvekoolist ka põnevad üllatuskülalised ja mõtlemapanev filmiprogramm. Keerulisi teemasid aitab tasakaalustada Mokko Maahotelli maaliline ümbruskond, hea seltskond, maitsev taimetoit ja saun.

Registreerimine toimub läbi selle vormi.

Praktiline info:

• Registreerimine toimub läbi selle vormi. (NB! Osalejate arv on hetkel täis. Avatud on ootejärjekord.)
  • Suvekooli osalustasu on 30 eurot (toitlustus-, majutus- ja koolituskulud hinna sees).
  • Programm algab esmaspäeval kell 10.30 ja lõpeb teisipäeval kell 15.00.
  • Bussitransporti korraldatud ei ole. Julgustame teid transporti jagama, mille kohta saadame informatsiooni augustis.
  • Mondo on otsustanud oma korraldatud üritustel pakkuda taimetoitu, kuna selle keskkonnajalajälg on väiksem. Palun anna meile registreerimisvormis märku, kui sul on toidu osas erisoove või -vajadusi.