22.08.14

Võta osa HeaTeoTöö päevast ja osale arengukoostöös

valga14Kutsume koole osa võtma HeaTeoTöö päevast. Tegemist on sündmusega, mille raames õpilased lähevad üheks päevaks kohalikku ettevõttesse või kuskile mujale tööle ning teenitud raha annetavad heategevuseks. Antud projekt annab noortele võimaluse proovida nii töö otsimist kui ka töö tegemist. Mitmed õpilased on leidnud endale ka HeaTeoTöö päeva järgselt suveks töökoha.

Käesoleva aasta kevadel leidsid aset esimesed HeaTeoTöö päeva tööpäevad, milles osales 72 õpilast neljast koolist. Pilootprojekti raames annetati saadud teenistus MTÜ Mondo Tarkusefondi, mis toetab Ghana ja Keenia usinate õppurite gümnaasiumi ja kutsehariduse omandamist. Tänasest on lisandunud annetuse suundasid veel 3 ning kõik saavad valida ise endale südamelähedasema valdkonna, mida toetada. Pikemalt saab lugeda HeaTeoTöö päevast SIIT.

Lisainfo: Tormis Laanisto
tormis@mondo.org.ee, +37256609903
HeaTeoTöö päeva projekti rahastab Eesti Vabariigi Välisministeerium arengukoostööks ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest.