15.11.20

Mondo otsib kahte põhikooli aineõpetajat projekti “Vanasõnad kõrvuti”

Kutsume sind osalema eksperdina MTÜ Mondo ja Anna Lindh Foundation uues projektis “Vanasõnad kõrvuti”. Otsime kahte põhikooli aineõpetajat.

Miks just vanasõnad?
9 kuud kestva projekti käigus otsivad Liibanoni, Türgi ja Eesti koolid oma riikide vanasõnade seast sarnasusi. Nende abil saame luua uue kultuurisilla ja toetame kultuuridevahelist mõistmist. Teemakohaselt siia ka üks Eesti vanasõna: Pisike säde teeb suure tule.

Mis on kahe eksperdi roll?
Kolme riigi koostöös valmib illustreeritud raamat vanasõnadega ja näitus. Kaks põhikooli aineõpetajat osalevad selle raamatu koostamisel metoodiliste ekspertidena ning katsetavad oma ainetunnis õpilastega vanasõnade leidmist ja analüüsimist.

Oled huvitatud?
Täpsema info saamiseks ja huvist teada andmiseks kirjuta palun mari@mondo.org.ee enne 19. novembrit.

Projekti “Vanasõnad kõrvuti” inglise keelne nimetus on “Proverbs for parleys: promoting intercultural awareness, understanding and dialogue in Euro-Med region”.