Vaba Tahe – Gruusia kompanii

(2013)

Tudeng ja kaitseliitlane Madis Kask on vabatahtlikuna Gruusias, endises tööstuslinnas nimega Rustavi. Koos teiste, üle Euroopa kokku tulnud vabatahtlikega, on Madise ülesandeks luua Rustavi noortele aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi. Erinevalt Madisest ei soovi aga kohalikud noored mitte matkata, vaid istuda linna moodsal peaväljakul. Milliseid pingutus nõuab Gruusia missiooni õnnestumine?

Vaba tahe on tempokas dokumentaalseriaal, mis jälgib eestlastest vabatahtlike tegemisi Eestis ja laias ilmas. Läbi 9 vabatahtliku, 9 paiga ja teema saab seriaali vahendusel sissevaate vabatahtliku töösse, põnevatesse kultuuridesse, keerulistesse väljakutsetesse ja erinevatesse lahendustesse, mida vabatahtlikud ja organisatsioonid oma tööga loovad.(https://etv2.err.ee/l/kultuur/vaba-tahe)

Madli Lääne-Metsalu

Eesti