30.08.16

Maailmapäevade konkurss

MTÜ Mondo maailmahariduskeskus kutsub õpetajaid korraldama koolides maailmapäevi ning pakub tegevuste läbiviimiseks keskuse materjale ja töötube. Kooli maailmapäev võib olla ühe- või mitmepäevane üritus, kus õpilased tutvuvad arengumaade, maailma usundite, õiglase kaubanduse, globaalsete keskkonnaküsimuste või rahvusvahelise poliitikaga. Teemasid võib arutada tundides, kutsuda kooli külalisi või korraldada näiteks koolis ÜRO simulatsioon üleilmastumise teemadel. Ideid maailmapäeva korraldamiseks leiate parimate praktikate ja näidisteemade alt.

Õpetajad, kes saadavad oma maailmapäeva plaanid meile enne 30. septembrit 2016, osalevad konkursil, mille võitjat premeeritakse kevadisel koolivaheajal õppereisiga Keeniasse või Ghanasse. Ära maga maha head võimalust ja asu kooli maailmapäeva planeerima!

Lisainfo: maailmaharidus@mondo.org.ee

Maailmapäevade läbiviimist rahastab Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.