25.11.15

Vaata ja Muuda koolitused

Et linastusi korraldavad noored saaksid dokfilmialaseid aga ka sisulisi taustateadmisi, korraldab Vaata ja Muuda dokfilmilubi noortele koolitusi nii Eestis kui Euroopas.

Eestis on juba traditsiooniks saanud dokfilmiklubide suvekool juuni alguses ning Maailmafilmi festivali külastus koos spetsiaalse seminariga. Pakume rohkelt filmide linastusi, arutelusid ning kohtumisi filmide autoritega, nii dokfilmi teooriat kui praktikat. Lisaks ka erilinastused Pimedate Ööde Filmifestivali raames.

Slovakia_Summer_260x173-150x150Rahvusvahelised koolitused viikase läbi meie Vaata ja Muuda projekti partnerite poolt Poolas, Tšehhis ja Slovakkias. Seal saavad osaleda tublimad dokfilmiklubide juhid. International Summerschool of Documentary Film käigus valmivad lühidokumentaalid, teemakohtumiselt saavad aga noored süvitsi arutada mõnel olulisel üleilmsel teemal.
Lisaks põnevale sisule on Vaata ja Muuda koolituste eesmärgiks viia kokku sarnaste huvidega noored.
Infot koolituste ja neile kandidideerimise kohta jagame meie kodulehel ning Vaata ja Muuda dokfimiklubide listis. Kohtumiseni meie koolitustel!

VAATA KÕIKI UUDISEID