04.02.13

PRESSITEADE: Algas üle-euroopaline multimeedia konkurss “Sisserändajad Euroopas”

Euroopa Komisjon kuulutas kunsti-, graafika- ja kommunikatsioonierialasid õpetavatele koolidele välja üleeuroopalise multimeedia võistluse teemal „Sisserändajad Euroopas”.

Konkursile oodatakse töid Euroopa Liidu ja Horvaatiakunsti-, ajakirjandus-, audiovisuaalvaldkonna ja kommunikatsioonierialade õpilastelt vanuses üle 18 eluaasta. Konkursil saab osaleda kolmes eri kategoorias: plakat, foto ja video.

Töö teemaks on mujalt maailmast pärit sisserändajate roll  Euroopa riikide ühiskonnas. Konkursile registreerimise tähtaeg on 30. aprill, töid oodatakse hiljemalt 21.juuniks 2013.

Rohkem teavet leiab kodulehelt:  http://www.migrantsineurope.eu

Iga kool, kelle esindajad võidavad esikoha ühes kolmest kategooriast või avalikul hääletusel, saab auhinnaks 10 000 eurot. Üleeuroopalisse finaali pääsenud 30 töö autorid koos kooli esindajaga  kutsutakse autasustamisetseremooniale Brüsselisse.

Lisainfo konkursi Eesti  koordinaatoritelt:

SA REC Estonia

Anne Kivinukk