04.06.24

EPAS programmil on seitse uut liiget

Võrgustikku kuulumine on palju enamat kui nimi nimekirjas – see tähendab sisukaid kokkusaamisi, arutelusid ühistel teemadel ning põnevaid väljakutseid nii koolis kui koolist väljaspool.

Sel kevadel liitus Euroopa Parlamendi partnerkoolide võrgustikuga 7 uut kooli. Tutvustame neid läbi paari põneva sündmuse, mis neil õppeaasta jooksul toimunud on.

• Ülenurme Gümnaasium: Eesti Väitlusseltsi programm “Euroopa Parlament – milleks, kellele ja kuidas”, Euroscola programm Strasbourgis
  • Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium: Euroopa päev. 8.mail kõigile õpilastele
  • Narva Gümnaasium: Euroopa keelte nädal, Maailmanädal
  • Lasnamäe Vene Gümnaasium: külastus 12. klassi õpilastega Euroopa Liidu Majja
  • Maardu Gümnaasium: kohtumine Marina Kaljurannaga, rahvusvahelise rahupäeva tähistamine, rahvusvahelise itaalia keele nädala tähistamine
  • Saku Gümnaasium: Euroopa keeltepäev, Maakondlik õpilaskonverents “Our Changing World” Harjumaa gümnasistidele.
  • Hugo Treffneri Gümnaasium: EL teemaline loeng Euroopa Komisjoni esinduse juhi Vivian Loonelaga

See on vaid väike osa kõigest, mida EPASe koolid aasta jooksul teinud on! Kui ka sinul tekkis huvi võrgustikuga liituda, siis rohkem infot leiad siit.