ET EN

Vaba Tahe – Teeni Linna

(2013)

Meditsiinitudeng Kristina on organisatsiooni „Serve the City“ vabatahtlike grupijuht ja ühel ilusal laupäeval suundutakse Kopli poolsaarel asuvasse supikööki. Eesmärgiks on ravida elu heidikute keha ja hingehaavu, jätta endast maha parem Tallinn. Kas maailma parandamine ongi nii lihtne ja lõbus nagu organisatsiooni reklaamis lubatakse?

Vaba tahe on tempokas dokumentaalseriaal, mis jälgib eestlastest vabatahtlike tegemisi Eestis ja laias ilmas. Läbi 9 vabatahtliku, 9 paiga ja teema saab seriaali vahendusel sissevaate vabatahtliku töösse, põnevatesse kultuuridesse, keerulistesse väljakutsetesse ja erinevatesse lahendustesse, mida vabatahtlikud ja organisatsioonid oma tööga loovad. (https://etv2.err.ee/l/kultuur/vaba-tahe)

Birgit Rosenberg

Eesti