Uus Maailm

(2012) Dokfilm räägib Eesti elust, armastusest, sõprusest ja kodanikujulgusest Uue Maailma Seltsi näitel.

Milline eestlane poleks kuulnud Uue Maailma Seltsist? Noorusliku lõbususe ja uljusega astus grupp Tallinna noori vastu kodulinnas toimuvatele arengutele, mis muudavad linna kui eluruumi elanikele ebamugavaks, linnale, kus naaber ei tunne naabrit ja autojuht on kuningas. Ametnik ka. Hea pealehakkamine on pool võitu! Dokfilm räägib Eesti elust, armastusest, sõprusest ja kodanikujulgusest.

Jaan Tootsen

Eesti