ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Saades Bangladeshlaseks

(2008)

Bangladeshi slummides elab ülimas vaesuses umbes 160 000 bihaari etnilise grupi esindajat. Nad ei ole ametlikult mitte ühegi riigi kodanikud, kuna nende saatuse küsimust ei suudetud pärast 1971. aasta Bangladeshi iseseisvumist lahendada. Aastal 2008, pärast kahe aastast militaarset võimu, on Bangladeshis toimumas uued, demokraatliku valitsuse valimised. Need valimised annavad uut lootust riigis elavatele bihaaridele, kellel on esmakordselt õigus hääletamisel osaleda.

UNHCR

Bangladeshi Rahvavabariik