ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Ökoloogiline jalajälg

(2005) Film tutvustab vaatajale poole tunniga ökoloogilise jalajälje terminit, andes seega ülevaate meie tänapäeva globaalsest olukorrast.

Mathis Wackernageli poolt jutustatud film tutvustab vaatajale poole tunniga ökoloogilise jalajälje terminit, andes seega ülevaate meie tänapäeva globaalsest olukorrast. Wackernagel toob filmis ka näiteid sellest, kuidas „ökoloogilist jalajälge“ kasutatakse valitsuste, kogukondade ja ettevõtete töös eesmärgiga parandada nende ökoloogilist käitumist. Filmi rikastavad visuaalsed illustratsioonid ja originaalne muusika.

Mathis Wackernagel

USA