ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Neidis

(2018) Inspireeriv lugu 24-aastasest Tracy Edwardsist, kes oli kokk liinilaeval ja läks kipperiks laevale, mis osales aastal 1989 võidusõidul ümber maakera.

Alex Holmesi inspireeriv lugu 24-aastasest koolist väljalangenud Tracy Edwardsist, kes oli kokk liinilaeval ja läks kipperiks laevale, mis osales aastal 1989 võidusõidul ümber maakera. Tracy tahtis tõestada kogu maailmale, et üks naiskond saab sellega hakkama võrdselt meestega.

Tracy unistust seadsid kahtluse alla kõik ümberringi: meestest konkurendid ei uskunud, et naiskond saab võidusõitu üldse lõpetada, šovinistlikud ajakirjanikud vedasid kihla, et naiste katse nurjub, võimalikud rahastajad lükkasid tiimi vastu, kartes naiste surma ja halba meediakaja. Ta pani kõik mängu, et üldse starti pääseda: pantis kodu, ostis kasutatud aluse ja pani kokku erakordse naiskonna.

Alex Holmes

Keel