Minu linnaosa

(2012)

Mohammed El Kurd on Palestiina poiss, kes elab Ida-Jeruusalemmas Sheikh Jarrahi linnaosas. Just siis kui ta saab 11-aastaseks, peab tema pere kodunt välja kolima. Iisraeli otsuse kohaselt kolivad tema linnaossa hoopis iisraellastest asunikud. Läbi isiklike lugude ja ennekõike Mohammedi silmade, näeme konflikti jahtivate skandaalsete uudiste taha, kus erinevad kogukonnad ühist lahendust otsivad. Sobib sissejuhatusega arutamaks Palestiina-Iisraeli konflikti ja selle tagamaid

Taustinfo ja küsimused aruteluks:

Minu_Linnaosa

USA, Iisrael