ET EN

Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. ÕPETAJALE: Kaugõppes filmi vaatamiseks ei pea iga õpilane end maailmakooli kasutajaks registreerima. Piisab sellest, kui õpetaja vormistab filmi tellimuse ja jagab õpilastega linki kinnituskirjast. (Vt lahter "Jagamise link")

Lihtsalt lapsed

(2015) Liigutav lugu 12-aastasest Nicky’st, kelle vanematel pole piisavalt raha ning seetõttu sõltuvad nad Toidupanga abist. Nicky on rõõmus ja loominguline tüdruk, aga vahel kiusatakse teda koolis, sest tal pole piisavalt raha. Nicky leiab, et vaesust ei peaks häbenema.

Kategooriad: , Sildid: , ,

Holland, 20 min