Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee.

Lihtsalt lapsed

Liigutav lugu 12-aastasest Nicky’st, kelle vanematel pole piisavalt raha ning seetõttu sõltuvad nad Toidupanga abist. Nicky on rõõmus ja loominguline tüdruk, aga vahel kiusatakse teda koolis, sest tal pole piisavalt raha. Nicky leiab, et vaesust ei peaks häbenema.

Kategooria: Sildid: , ,

Holland, 20 min