Lakshmi ja mina

(2008)

Kategooria: Sildid: ,

Nishtha Jain on loonud emotsionaalse portree 21-aastasest hindu neiust Lakshmi’st. Mumbais on tüüpiline, et Lakshmi-taolised noored naised töötavad koduabilistena 10 tundi päevas ja 7 päeva nädalas.

Filmi autor on üks Lakshmi tööandjatest. Ta jälgib neiut hommikust õhtuni poolteise aasta jooksul. Kahe noore naise vahel tekib huvitav emotsionaalne side ning film muutub topeltportreeks, kus autori enda isiksusel on peakangelasega võrdne roll.

Nishta Jain

India