Kaardimäng "Kliimakool"

Kas üks lennureis Bangkokki mõjutab kliimat rohkem kui iga päev ühe hamburgeri söömine? Kas viie T-särgi tootmisel on suurem kliimamõju kui elektritõukeratta kasutamisel? Kliimakooli mängijad saavad teada, milline on meie igapäevaste tegevuste jalajälg. Üks mänguring võtab aega umbes 15 minutit ning korraga saavad mängida kaks või rohkem mängijat. Mängu algne versioon pärineb Rootsi Chalmersi Tehnikaülikooli teadlastelt. Eestindatud versiooni on välja andnud Mondo.

Mängu juhendiga saate tutvuda mängu kodulehel.

Kliimakooli mängu juurde on koostatud ka tunnikava.

Kliimakool tunnikava

Kaardimäng valmis MTÜ Mondo projekti 1Planet4All raames. Projekti kaasrahastavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.

Tagasi