Greta põlvkond

Film räägib noorte naisaktivistide võitlusest kliimamuutuste vastu.

Nende nimed on Ridhima, Helena, Sixtine, Jamie, Marinel, Lilly, Melati, Elizabeth ja Nicole. Keeniast Ecuadorini, Prantsusmaalt Filipiinideni on nad asunud ambitsioonikasse ristisõtta kliimamuutuste vastu ning poliitilise ja korporatiivse maailma kliimaapaatia vastu. Streikidest kohtuteni, petitsioonidest rahvusvaheliste konverentsideni, teevad nad kõik endast oleneva, et peatada planeedi laastamine ning ehitada uusi ühiskondliku ja poliitilise elu vorme. Kes on need noored naised, kes oma tuleviku nimel võitlevad? Kuidas neist said kliimaaktivistid? Milliseid lootusi nad kannavad? Filmis põimuvad 9 noore naise portreed, vanuses 12–23, keda vaatamata kultuurilistele erinevustele ühendab üks ühine eesmärk: saavutada lõpuks kliima- ja sotsiaalne õiglus.