E-külalistund. Karola Kivilo "Miks tekib ökoärevus ja kuidas sellega toime tulla?"

Keskkonnakatastroofiga silmitsi seismisega võivad kaasneda tugevad ja rasked tunded, mida saab võtta kokku ühisnimetaja all ökoärevus.

Mis on praeguses kultuuris sellist, et see on loonud tingimused, kus noored jäetakse raskete tunnetega üksi? Kuidas keskkonnaga seotud väljakutseid endale mõtestada ja mõista iseendas toimuvat?

Tunnis annab Karola Kivilo samm-sammulise ülevaade, kuidas ökoärevusega toime tulla.

E-külalistunni juurde on koostatud abistavad materjalid õpetajale ja õpilasele:

Tunnikava

Tööleht

Kliimamuutuste teemaline külalistundide sari valmis Tagasi Kooli ja MTÜ Mondo koostöös projektist 1Planet4All. Projekti kaasrahastavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.

Tagasi