E-külalistund. Piret Väinsalu "Kliimamuutused ja Eesti – miks ka meil on kiire ja mida saame teha?"

Miks peaks meid siin kauges Euroopa nurgas, väikeses Eestis üldse huvitama kliimamuutus? Kui oleme aru saanud, et oleme osa ühest kõikehõlmavast kriisist, siis saame olla ka osa lahendusest. Kus saame midagi kõige rohkem muuta, et aidata säilitada planeet Maad elamisväärsena kõikidele liikidele, sh meile endale?

E-külalistunni juurde on koostatud abistavad materjalid õpetajale ja õpilasele:

Tunnikava ja tööleht

Kliimamuutuste teemaline külalistundide sari valmis Tagasi Kooli ja MTÜ Mondo koostöös projektist 1Planet4All. Projekti kaasrahastavad Euroopa Komisjon ja Eesti Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest. Sisu eest vastutab MTÜ Mondo ja see ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ametlikke seisukohti.

Tagasi