02.11.16

Tule maailmahariduse praktikandiks!

Praktikandid Seth ja Nzehe õpetajate suvekoolis 2016

Otsime oma kollektiivi praktikanti, kes aitab meil edendada maailmaharidust, koostada ning komplekteerida õppematerjale, välja töötada ning läbi viia töötube haridusasutustes üle Eesti. Ülesannete hulka kuulub ka veebiportaalide täiendamine.

Praktikandilt ootame täpsust, huvi maailmahariduslike teemade vastu ja hoolsust, samuti head suhtlemisoskust ning soovi töötada kooliõpilastega. Kasuks tulevad ka vene keele oskus ning varasem kogemus veebilehtede haldamisel.

MTÜ Mondo pakub meeldivat töökeskkonda ja huvitavaid väljakutseid ning praktikakoht on osaliselt tasustatud. Praktika miinumumkestvus on 2 kuud ning tegutsema saab asuda kohe.

Täida taotlusvorm siin.

Tutvu meie organisatsiooniga: mondo.org.ee

Maailmaharidus ei ole sinu valdkond? Tutvu teiste praktika- ja vabatahtlikuks olemise võimalustega siin.

Lisainfo saamiseks kirjuta: mai.mikkelsaar@mondo.org.ee