18.04.19

Otsime osalejaid koolitusele “Võrdsed võimalused koolis”

MTÜ Mondo, SA Noored Kooli ja Tamsalu Gümnaasium osalevad Erasmus+ projektis “SAFER: Schools Act for Equal Rights” koos Soome ja Sloveenia partneritega. Projekti raames toimuvad rahvusvahelised mentorite ja õpetajate koolitused eelnimetatud riikides.

Kuni 24. aprillini ootame huviavaldusi koolitusele, mis toimub kahes osas:

• 5.-11. mai 2019 Kokkola, Soome (5 koolituspäeva)

• 5.-9. november 2019 Sloveenia (3 koolituspäeva)

Keda ootame?

Kahest osalejast koosnev tiim (õpetaja/tugiisik/kooli juhtkond) kahest Eesti üldhariduskoolist.

Koolitusele ootame osalema koolitöötajaid, kes puutuvad oma töös kokku:

• kiusamise
  • diskrimineerimise
  • vihakõne
  • gruppidevaheliste konfliktide lahendamisega.

Osalejatelt on oodatud valmisolek:

• aktiivselt osalema kõikidel koolituspäevadel ja mentee’de koosolekutel

• õpitut rakendama oma töös koolitussessioonide vahelisel ajal

• tegema koostööd projekti tiimi ja mentoritega (vihakõne märkamiseks ja sekkumiseks oma koolis)

Koolitus on osalejatele TASUTA ning sisaldab koolitusmaterjale, majutust, toidu- ning transpordikulusid. Iga osaleja vastutab enda reisikindlustuse kulude eest.

Tekkis huvi?
Palume tiimidel oma huvist teada anda kuni 24. aprillini lingil: http://bit.ly/ErasmusSAFER (vorm on ingliskeelne). Avalduste vooru tulemustest anname teada hiljemalt 29. aprillil vormis märgitud e-maili teel.

Tekkis lisaküsimusi?

SIIT saad lugeda täpsemalt, mis on projekti sisu ja eesmärk

või

kirjuta viktoria@mondo.org.ee