13.01.14

Kutse koolitusele: Humanitaarabioperatsioonid

Kas tahaksid osaleda humanitaarabimissioonidel ja panustada humanitaarkriiside leevendamisse?

MTÜ Mondo korraldab 27.-29. jaanuaril 2014 Sisekaitseakadeemias (Kase 61, Päästekolledž B-125) humanitaarabi koolituse.

Koolitus ei eelda eelteadmisi humanitaarvaldkonnast, oodatud on erinevate valdkondade esindajad, kes tunnevad, et saaksid kriisiolukorras panustada.

Koolitus on osalejatele tasuta. Registreeri ennast enne 23. jaanuari siin!

Koolitusel tehakse sissejuhatus humanitaarabi valdkonda, räägitakse humanitaarkriisidest, erinevatest abiandjatest ning koordineerimissüsteemidest. Samuti tutvutakse humanitaarabi maailmas kehtivate tavadega, hindamismissioonide läbiviimisega, humanitaarabi ning arengukoostöö sidumisega (LRRD) ning katastroofiennetusega. Koolitajateks on Mati Raidma, Gert Teder, Tarmo Kull ja teised humanitaarbi eksperdid.

Lisainfo: Kristi Raidma, Kristi@mondo.org.ee

Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.

mondo logo web      SKA_embleem_TEKSTIGA_520x332

humanitaarabi_LOGO_ EN