27.04.21

Euroopa päeva fotokonkurss õpilastele

Euroopa Parlamendi Büroo Eestis, Euroopa Komisjoni esindus Eestis ja Mondo Maailmakool kuulutavad välja Euroopa päevale pühendatud fotokonkursi, millest on oodatud osa võtma 15-19aastased õpilased. Konkurss toimub Euroopa Parlamendi partnerkoolide programmi EPAS raames (loe rohkem programmi kohta).
Fotokonkursile ootame õpilaste poolt tehtud pilte teemal “Euroopa minu elus” koos lühikese kirjeldusega eesti, vene või inglise keeles. Üks õpilane saab konkursile esitada kuni viis pilti.

Esita oma töö hiljemalt 31. maiks.

Korraldajad avaldavad parimad tööd oma sotsiaalmeedia kanalites ning jagavad auhindu. Kõik konkursile laekunud tööd avaldatakse samuti infokanalites virtuaalnäituse kujul. Teave isikuandmete töötlemise kohta Euroopa Parlamendi Büroo Eestis läbiviidaval fotokonkursil.

Inspiratsiooni saamiseks soovitame tutvuda esitlusega “EL meie argielus” ning kodulehega “Mida Euroopa minu heaks teeb“.