25.01.21

Euroopa Parlamendi partnerkoolide programm EPAS käivitub Eestis!

© European Union 2018 – European Parliament

MTÜ Mondo alustab koostöös Euroopa Parlamendi Eesti bürooga Euroopa Parlamendi partnerkoolide programmi (EPAS) tegevuste elluviimist Eestis. EPAS programmi eesmärk on tutvustada Euroopa parlamentaarset demokraatiat, Euroopa Parlamendi tegevust ning Euroopa väärtusi. Programmi tegevustes on oodatud osalema Eesti gümnaasiumite ning kutseõppeasutuste õpilased vanuses 16-18 aastat ning nende õpetajad.

Loe programmist lähemalt SIIN. Programmis osalemisest huvitatud õpilased ja õpetajad on oodatud liituma kinnise Facebooki grupiga, kus jagame Euroopa Parlamendiga seotud materjale ja informatsiooni ürituste kohta.

Milliseid tegevusi on lähiajal EPAS programmis oodata?

• Koolitused õpetajatele Euroopa teemade käsitlemiseks õppetegevuses
  • Võimalused noortele ja õpetajatele osaleda rahvusvahelistel üritustel (nt Euroscola, õpetajate seminarid, konkursid jne)
  • Euroopa Päeva tähistamine võrgustiku koolides
  • Võimalus leida kontakte koostööks teiste Euroopa koolidega