Yes Men’i ülestõus

(2014) Kakskümmend aastat on kurikuulsad keskkonnaaktivistid (Yes Men) meediat õnge tõmmanud, et paljastada suurkorporatsioonide kahjulikke tegevusi keskkonna vastu.

Kakskümmend aastat on kurikuulsad keskkonnaaktivistid (Yes Men) meediat õnge tõmmanud, et paljastada suurkorporatsioonide kahjulikke tegevusi keskkonna vastu. Nüüd tuleb keskikka jõudvatel aktivistidel võidelda ühe kaasaja suurima probleemiga- kliimamuutusega. Kuid kas nad jõuavad enne jäämägede sulamist endas piisavalt jõudu ja motivatsiooni leida?

Laura Nix, Mike Bonanno, Andy Bichlbaum

USA