Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee.

Valige mind!

Hiinas korraldatakse esimest korda vabad valimised – ühes Wuhani linna algkoolis valivad 8-aastased lapsed klassivanemat. Ametisse kandideerib kolm last, keda õhutavad ja toetavad nii õpetajad kui ka armastavad lapsevanemad. Eksperimendi eesmärk on uurida, mis juhtuks, kui Hiinas oleks demokraatia.

, ,