Vaba Tahe – Tõlkes kadunud Benin

(2013)

Tallinlanna Irita läheb Benini, et korraldada seal kogu Aafrika kontinendi rahvale “Teeme ära” ideed tutvustav konverents ja koristustalgud. Kokkusaamise paigaks on troopiline Cotonou linn ja Irital on vaid üks abiline, kohalik Fatai, kes ei räägi sõnagi inglise keelt. Kuidas õnnestub Irital koristuse korraldamine riigis, kus ajal ja kodanikualgatusel on hoopis teistsugune tähendus?

Vaba tahe on tempokas dokumentaalseriaal, mis jälgib eestlastest vabatahtlike tegemisi Eestis ja laias ilmas. Läbi 9 vabatahtliku, 9 paiga ja teema saab seriaali vahendusel sissevaate vabatahtliku töösse, põnevatesse kultuuridesse, keerulistesse väljakutsetesse ja erinevatesse lahendustesse, mida vabatahtlikud ja organisatsioonid oma tööga loovad. (https://etv2.err.ee/l/kultuur/vaba-tahe)

Eesti

10-13, 13-16, 16+, 7-10