Hariduslikel eesmärkidel on filmide laenutamine tasuta. Filmide lingid aeguvad 30 päeva pärast. Soovitame enne linastust filmi vaadata, sest filmide kvaliteet varieerub vastavalt seadmele. Palume, et kasutaksid oma filmiseansi reklaamimisel/välja kuulutamisel/võimalusel ka koha peal meie ja meie sõprade logosid, et saaksime oma toetajatele näidata, et Mondo filmid jõuavad õigete inimesteni õigetel hetkedel. Materjali saamiseks kirjuta filmid@mondo.org.ee.

Tundmatu territoorium

Afganistan, Kamerun, Serbia, Venetsueela – hr Zinggi uued õpilased integratsiooniklassis Baselis on pika tee läbi käinud. Noored ja lootusrikkad parema tuleviku suhtes, on nad Šveitsi rännanud ja panevad nüüd suured lootused oma õpetajale: tema on see inimene, kes peaks neile kätte näitama suuna uude riiki. Ühiskonna eest varjul ja kaitstud, õpivad õpilased Šveitsi riigi keelt ja kultuuri ainult kahe aastaga. Ent õppetöö lõpu lähenedes peavad need noored migrandid endalt küsima ahistava küsimuse: kas siin riigis on üldse minule kohta…?

, ,